Blog

Pan Fitinka

03.02.2018

Tichý, účinný a úsporný. S elegantním ventilátorem ECOAIR poznáte výhody decentrální rekuperace. Bez zatížení vašeho rozpočtu a ušních bubínků

Ventilátory mohou být nejen účinné a krásné na pohled, ale i takřka bezhlučné. Stačí k tomu důmyslná konstrukce, kvalitní provedení a špetka španělského umu. Kde jiní selhali, tam vytvořila společnost Soler & Palau malý radiální ventilátor, který nadchne elegantním designem a překvapí tichým chodem. V čem tkví jeho tajemství? Podívejte se s námi na produktovou řadu ECOAIR Design Ecowatt a poznejte výhody decentrální rekuperace.

Číst více

Pan Fitinka

31.01.2018

Rodinná firma s dlouhou tradicí. Představíme vám ty nejlepší produkty britské společnosti John Guest

Vítěz mnoha prestižních ocenění. Více jak padesátiletá historie. Deset dceřiných společností a tisíce distributorů. Jedinečný proces výroby a přísná kontrola finálních produktů. Britský gigant na poli sanitární techniky, vytápění, systémů pro tlakový vzduch, nápojové techniky a mnoha dalšího dlouhodobě vyniká v nalézání originálních řešení. V čem spočívá úspěch britské rodinné firmy John Guest?

Číst více

Pan Fitinka

27.01.2018

Vytvořte funkční odbočku snadno a rychle. Flamco T-plus nainstaluje profesionál i amatér. Během pár minut a bez odstávky systému

Celé potrubí je již hotovo a vy zjišťujete, že nutně potřebujete ještě jednu odbočku. Vyřadit vše z provozu je naprosto nemyslitelné a vám dochází čas. Co bylo kdysi neřešitelné, je dnes otázkou několika málo minut. Vytvořit funkční odbočku během provozu bez nutnosti složitého manévrování není žádný problém. Stačí jen najít vhodné pomůcky. Sáhněte po Flamco T-plus a sami si ověřte, jak je instalace jednoduchá, rychlá a bezpečná i v omezeném prostoru.

Číst více
Zavolejte mi nebo napište