O panu Fitinkovi

Pan Fitinka působí na trhu už od roku 2001 a ví, že na kvalitě a odbornosti záleží. Opravdu šikovných řemeslníků v dnešní době ubývá a je hrozně těžké se nespálit. Proto jsme pro vás připravili tyto webové stránky s cílem nabídnout ty nejlepší služby a prověřené produkty.

Společně s odborníky a spolupracujícími partnery přináším pouze kvalitní a ověřené produkty pro instalace vody, plynu a topení. Spousta teoretických i praktických rad a doporučení vám usnadní úspěšnou realizaci vašeho projektu. Z kvalitních věcí, služeb a řešení máme opravdovou radost!

Moje rady

Nejdůležitější rada pro jakoukoliv práci je následující: odborný řemeslník a vaše důslednost. Nenechte se odbýt tím, že něco nejde, nebo se to dělá tak a ne jinak. Nechte si vše důkladně vysvětlit, nedejte se odbýt a trvejte na svém. Když vše pochopíte, pak budete spokojeni. Precizní příprava projektu a jeho provedení s minimální dávkou improvizace je důvodem vaší spokojenosti a radosti. V případě jakékoliv pochybnosti se bez obav obraťte na pana Fitinku.

Proč pana Fitinku

K našim zákazníkům se chováme s maximální vstřícností a vždy se snažíme najít nejlepší řešení. Veškeré informace jsou prověřeny našimi odborníky. Slovo u nás platí. Když něco slíbíme, tak to také splníme! Neustále vyhledáváme nové informace o produktech i technologických postupech, abychom udrželi vysokou odbornost a mohli ji dále předat našim zákazníkům. Důvody proč si vybrat pana Fitinku naleznete v sekci PROČ MY?.


Řekli o mně

P. Derka
Nakoupil jsem v tomto obchodě poprvé. Zboží došlo do týdne. Nutno podotknout, že jsem byl telefonicky upozorněn na nedostupnost některé z objednaných položek. Možnost osobního odběru a doprava nad 1000 korun v ceně, což je ne vždy samozřejmostí. Spokojenost, doporučuji. Již jsem uskutečnil další objednávku.
Ondra N.
Jako jeden z mála obchodů má plný sortiment hadic Flexira. Ostatní zboží zajímavé a také skladem, široký sortiment a velmi slušné ceny. Dodací lhůta krátká, komunikace obchodu výborná. Doporučuji.
Zeptejte se pana Fitinky


   Kontaktní údaje   

Zavolejte mi nebo napište

Naše produkty na merXu