Blog

Pan Fitinka

22.12.2017

Zbavte se zápachu z kanalizačních výparů a eliminujte hluk z potrubí. Přivzdušňovací ventily vyřeší potíže i bez komplikovaných stavebních úprav

Zápach z kanalizace je nepříjemný problém, který lze snadno vyřešit. Pro jeho eliminaci postačí instalace vhodné přivzdušňovací hlavice, která do systému vnitřní kanalizace dostane potřebné množství vzduchu. Ideální přivzdušňovací ventil vás zbaví všech obtíží spojených se zápachem a bubláním v potrubí. Nadechněte se bez obav.

Číst více

Pan Fitinka

19.12.2017

Vůně, která uklidní nervy a nastolí duševní rovnováhu. Aroma difuzér je mnohem víc, než se na první pohled může zdát

Příjemná vůně dokáže z každého interiéru vytvořit útulné místo s pozitivní atmosférou. Ať už chcete přivítat své hosty květinovým aroma nebo si jen zpříjemnit den v práci, osvěžovače vzduchu dokážou změnit každou chvíli k nepoznání. Pozitivní účinky se projeví nejen na vaší náladě a soustředění, ale díky aromaterapii snadno zmírníte i mnohé zdravotní potíže. Nasajte aroma a poznejte, jak voní klid a harmonie.

Číst více

Pan Fitinka

13.12.2017

Kompostujte v pohodlí svého bytu. Moderní vermikompostér Urbalive přemění kuchyňský bioodpad v hodnotné hnojivo pro pokojové rostliny

Požitek z krásných květin a bohaté zeleně už dávno není výsadou majitelů velkých zahrad. Rozšiřte svou domácí zahrádku pomocí stylových pěstebních nádob, ve kterých budou všechny vaše rostliny nadmíru prospívat. A pro kvalitní hnojivo nemusíte jít daleko. Pořiďte si moderní vermikompostér Urbalive a pusťte přírodu k sobě domů. I váš byt může hrát všemi barvami.

Číst více
Zavolejte mi nebo napište

Naše produkty na merXu