Blog

Pan Fitinka

23.11.2017

Na zdravém vzduchu zdravý duch. V novém seriálu poradíme, jak z něj vytěžit maximum

Čerstvý vzduch dodává energii tělu i mysli a pomáhá nám efektivně fungovat v hektickém světě. Pobyt v uzavřených prostorách nás však připravil o většinu jeho benefitů. Bolí vás často hlava a cítíte se unavení? Problém může být ve vydýchaném nebo suchém ovzduší. Tam, kde už nepomáhají okna dokořán, nastupuje moderní technika, která promění kvalitu vzduchu opět ve váš prospěch.

Číst více

Pan Fitinka

16.11.2017

Jak správně zazimovat nadzemní nádrž na vodu?

Jste jedni z těch, co milují designové kousky nejen v domácnosti, ale i na zahradě? V tom případě na ní nesmí chybět designová nádrž na dešťovou vodu, která se stane třešničkou na dortu vaší zahrádky. Pokud si lámete hlavu s tím, jak o tuto nádrž v zimě pečovat, nezoufejte. Přinášíme vám snadné tipy a rady, díky kterým nádrž neutrpí žádnými zimními mrazíky.

Číst více

Pan Fitinka

18.08.2017

Regulujte svůj ohřívač vody, i když jste 1 000 km od domova. Pohodlně z mobilu a s dávkou elegance

Je páteční odpoledne. Práci pro tento týden odzvonilo a čekají vás dva dny plné klidu a pohody. Kam vyrazíte? Na chatu nebo na chalupu? Ať už bude volba jakákoliv, určitě se hodí, když po příjezdu nemusíte zapínat ohřívač a dlouho čekat, než se voda nahřeje. Víte, jak na to? Stačí dát na mobilní aplikaci povel vašemu ohřívači vody a ten se vám zatím postará o to, že po příjezdu bude voda ohřátá přesně na tolik stupňů, kolik potřebujete.

Číst více
Zavolejte mi nebo napište