Blog

Pan Fitinka

03.01.2018

Úklid bez námahy? Robotické vysavače spolehlivě zbaví podlahy nečistot. A nebojí se namočit!

Zakopávat o šňůry od vysavače a na kolenou se natahovat k nejzazším rohům, to je zkrátka k vzteku. Tak proč se zbytečně rozčilovat, když si můžete dát čaj a nechat uklízet někoho jiného? Nemusíte si hned najímat uklízečku, stačí vsadit na robotického pomocníka, který se snadno dostane do každého rohu a zanechá vaši podlahu dokonale čistou. A bez remcání!

Číst více

Pan Fitinka

28.12.2017

Dlouhá tradice a ověřená kvalita. Gebo spojky usnadňují výstavbu potrubí více než 80 let. Tak neváhejte a zkuste je taky

Více než 80 let je možné snadno a rychle spojit potrubí s hladkými konci. Vynálezem svěrného principu odpadla nutnost použití závitů či svařování. Instalatéři a řemeslníci tak získali jednoduchý způsob, jak si výrazně ulehčit práci při zachování stejně vysoké kvality provedení. Plánujete výstavbu nového potrubí či renovaci toho starého? Pak jsou Gebo spojky tím pravým pomocníkem, který vám nesmí chybět.

Číst více

Pan Fitinka

26.12.2017

Ekologie, ekonomie a prostorová nenáročnost. To jsou hlavní přednosti průtokových ohřívačů vody. Zjistěte, jaké jsou ty další

Otočit kohoutkem a umýt si ruce v teplé vodě již není žádným luxusem, ale naprosto běžnou záležitostí. Moderní technologie se tak naplno přizpůsobují našemu stylu života. Společnost Clage u svých výrobků klade vysoké nároky nejen na technickou kvalitu a individuální řešení, ale také na energetickou a prostorovou nenáročnost a ekologii. Na všechno, co potřebujete vědět, jsme se zeptali za vás.

Číst více
Zavolejte mi nebo napište

Naše produkty na merXu