Blog

Pan Fitinka

17.04.2018

S praktickým sprejem zvládnete údržbu řetězu rychle a s čistýma rukama

Než poprvé vyrazíte na cyklostezku, musíte na svém kole provést pravidelnou údržbu. Vše dokonale seřídit, aby každá vyjížďka byla především radostí, nikoliv starostí. Nezapomeňte proto na správnou údržbu řetězu, který se stará o plynulý chod vašeho kola. S praktickým sprejem na cyklistický řetěz vám to zabere jen minutku.

Číst více

Pan Fitinka

11.04.2018

Variabilní barevné stavebnice i velkoobjemové samozavlažovací truhlíky. Ze sortimentu Plastia si vybere každý nadšený pěstitel

Přeneste kousek přírody i na svůj pracovní stůl a využijte jedinečně hravého řešení, které zaujme na první pohled. Obyčejné květináče už jsou dávno pasé. Dejte přednost veselému modernímu designu květináčů Plastia Moduloo a vzpomeňte si na dětství, kdy jste si hráli s Legem či jinou stavebnicí. Rozšiřte své pěstební portfolio i na venkovní prostory a usaďte květiny do komfortního samozavlažovacího truhlíku Berberis, který vás vždy upozorní na nutnost doplnit vodu. Pěstování květin je se správnými pomůckami zábava!

Číst více

Pan Fitinka

08.04.2018

Vyberte si správnou velikost změkčovače vody

Co to s tou vodou je? Poškozené spotřebiče, vlasy, podrážděná pokožka po koupání a magnet už nestačí. Co s tím? Co musíte vědět? Kdy je vlastně voda skutečně tvrdá? Poradíme vám, jak to řešit.

Číst více
Zavolejte mi nebo napište

Naše produkty na merXu