Blog

Pan Fitinka

22.08.2019

Teplovodní krbová kamna a krby na peletky – atraktivní způsob vytápění

Hledáte vhodný způsob vytápění, které splňuje požadavky ekonomické, estetické i ekologické? Teplovodní kamna a krby na peletky LineaVz vás příjemně překvapí.

Číst více

Pan Fitinka

12.08.2019

Kamna na pelety s možností distribuce teplého vzduchu i do jiných místností

Je možné instalovat kamna na pelety, která dokáží vytápět několik místností nebo více pater domu najednou? Rozhodně ano, kamna na pelety s nuceným rozvodem teplého vzduchu jsou vybaveny přídavným ventilátorem. Můžete je připojit k domovním rozvodům horkého vzduchu. Peletková kamna s plně automatickým a komfortním provozem se stávají nedílnou součástí každého vytápěného prostoru. To je důvod, proč je budete milovat!

Číst více

Pan Fitinka

01.08.2019

Designová krbová kamna na peletky vás zahřejí na těle i na duši

Pokud hledáte jednoduchý, ekologický a úsporný způsob vytápění, tak pro vás řešení, které uspokojí všechny vaše požadavky. Jsou to moderní italská krbová kamna a krby na peletky s teplovodním nebo teplovzdušným výměníkem LineaVz. LineaVz vám zajistí příjemné teplo domova, ale i taky výjimečný design, který se přizpůsobí každému stylu interiéru. Navíc jsou programovatelné a i s dálkovým ovládáním. Tyto peletková kamna jsme vám schopni nabídnout i s kompletním servisem vč. montáže a proškolením. Vzorky krbovým kamen si můžete prohlédnout fyzicky i u nás v Olomouci po předchozí domluvě.

Číst více
Zavolejte mi nebo napište

Naše produkty na merXu