Blog

Pan Fitinka

24.01.2018

S rekuperací se vám bude lépe dýchat, pracovat i spát. Zbavte svůj domov plísní, prachu a nepříjemného odéru. Vdechněte mu nový život!

Všichni se shodneme na tom, že žít bez vzduchu nedokážeme. Ať se vám to hodí nebo ne, dýchat potřebujete všichni vždy a všude. A dýchat potřebuje i naše obydlí, které se snažíme dokonale zaizolovat, aby nám neunikl ani kousek tepla. Nedělejte kompromisy. Zachovejte teplo a zároveň domovu vdechněte nový život. Je ideální čas přemýšlet nad rekuperací.

Číst více

Pan Fitinka

19.01.2018

O sběrači a pružné spojce

Byla jednou jedna spojka. Ale nebyla to obyčejná spojka! Byla to pružná spojka Flexseal, která se stala skvělým parťákem pro každý okapový sběrač. Spolu tvoří dokonale sehraný pár, který zbaví dešťovou vodu listí, jehličí a jiných pevných částic. Jak se ti dva vůbec dali dohromady? A proč to tomuhle na první pohled nesourodému páru tak skvěle klape? Inu, to bylo tak…

Číst více

Pan Fitinka

17.01.2018

Neztrácejte čas plánováním podlahového topení. Optimální řešení navrhneme vašemu domovu na míru!

Plánujete výstavbu podlahového topení, ale lámete si hlavu nad tím, jak si všechno správně propočítat? Prošli jste už hromadu informací, kvanta výpočtů a stejně si nejste jistí, zda vám vše dokonale sedí? Dát si veškeré informace dohromady není zrovna jednoduché, a proto vám nabízíme pomocnou ruku. Stačí, když nám svěříte potřebné údaje a my se postaráme, aby všechno sedělo. Do puntíku!

Číst více
Zavolejte mi nebo napište