Blog

Pan Fitinka

25.10.2016

Nastavení teploty u nacvakávací termostatické hlavice Danfoss RA

Teplotu si na hlavici zvládnete nastavit sami. Na stupnici jsou umístěny dvě rysky (šedá trojúhelníková a kosočtvercová). Termostatická hlavice Danfoss je vybavena dvěma omezujícími kolíčky (na zadní straně ručního kolečka). Orientační hodnoty polohy termostatické hlavice Danfoss 2980 v závislosti na teplotě v místnosti jsou: I/5°C;*/7,5°C; 1/12°C; 2/15°C; 3/18°C; 4/21°C; 5/24°C; I/26°C.

Číst více

Pan Fitinka

25.10.2016

Nebezpečné plyny v domácnosti

Každý den jsme s nimi v kontaktu a používáme je. Většinou při vaření, topení a ohřev teplé užitkové vody. Dokud nás tyto nebezpečné plyny neohrozí na životě nebo někoho z našich blízkých, nepřipouštíme si, že by se to mohlo něco stát i nám. Ruku na srdce, kolik z vás vyburcovala nějaká reportáž o takovém úmrtí ke koupi detektoru resp. hlásiče? Stačí špatná nebo vůbec žádná údržby a technická závada a neštěstí je tady. Instalujte si detektory plynů a provádějte pravidelné kontroly. Riziko tím eliminujete na minimum.

Číst více

Pan Fitinka

24.10.2016

Montáž termostatické nacvakávací hlavice Danfoss

Pokud máte pocit, že Vám termostatický ventil na radiátoru nefunguje správně a radiátor netopí, jednou z možných příčin je i nefunkční termostatická hlavice. Pokud máte paroplynové termostatické hlavice Danfoss se západkovým systémem "CLICK!", tak tady je jednoduchý návod, jak si můžete tyto termostatické hlavice vyměnit sami.

Číst více
Zavolejte mi nebo napište