Blog

Pan Fitinka

22.12.2016

Kompletní ochrana Vašeho plynového kondenzačního kotle, tepelného čerpadla a celého topného systému

Při běžném provozu se v topném systému postupem času začnou tvořit nečistoty, které Vám mohou poškodit např. výměník nebo i oběhové čerpadlo, které jsou důležitou součásti např. plynového kondenzačního kotle nebo tepelného čerpadla. Výměník a oběhové čerpadlo jsou jako srdce topného systému a to srdce byste měli umět chránit. Pokud srdce funguje správně funguje správně i celý systém. Instalací magnetického separátoru nečistot do topného systému dokonale ochráníte výměník i oběhové čerpadlo. Prodloužíte tím i životnost plynového kondenzačního kotle nebo tepelného čerpadla a ušetříte peníze za případnou opravu výměníku nebo oběhového čerpadla. Navíc si magnetický separátor nečistot dokážete pravidelně vyčistit sami a nepotřebujete k tomu volat odborníka.

Číst více

Pan Fitinka

15.12.2016

Digitální termostatická hlavice, ano nebo ne?

Bydlíte v bytě a už se vám nechce každé ráno vstávat do zimy? Máte radiátory s termostatickými ventily a centrální zásobování teplem? Digitální termostatická hlavice teplo ráno zařídí za vás. Oceníte to, když máte děti a ty vstávají dříve než vy. Testovali jsme to.

Číst více

Pan Fitinka

12.12.2016

Údržba termostatických ventilů Danfoss

Může se to stát i vám. Když po zimě (až přestanete trápit kotel) neotevřete u radiátorů termostatické ventily do plna (ventil je to, na čem je namontovaná termostatická hlavice), může se stát, že další zimu už ventil tak lehce nerozchodíte. Může se v něm zaseknout ucpávka a radiátor už nebude topit, jak má. Ucpávku může poškodit i nečistota v topném systému. Když se vám to stane, stačí vyměnit ucpávku.

Číst více
Zavolejte mi nebo napište

Naše produkty na merXu