Blog

Pan Fitinka

21.02.2019

Utěsněte si závitový spoj napoprvé a napořád

Pokud chcete kvalitně a lehce utěsnit závitový spoj, sáhněte po Lockeru. Locker je těsnicí niť z polyamidového vlákna s těsnicí emulzí s možností korekce závitu bez rizika netěsnosti. Aplikace je jednoduchá. Nemusíte nic pakovat ani použít těsnicí pastu. Zdrsníte povrch závitu. Jednou rukou umístíte konec nitě na závitu a přidržíte ji palcem. Druhou rukou napnete niť pomocí brzdy Lockeru a natočíte jí ve směru otáčení závitu spoje. Následně niť odříznete niť jedním ze dvou nožů. Více informací najdete v článku.

Číst více

Pan Fitinka

03.07.2018

S elastomery na poničené gumové válce i dopravníkové pásy

Pogumované díly vystavené mechanické zátěži, nárazům či tření postupem času praskají nebo se deformují. Jejich výměna či oprava může být finančně i časově velmi náročná a mnohdy je třeba přistoupit k rychlému řešení bez zbytečných odkladů. Pro tyto situace se hodí kvalitní elastomery, které povrch vyspraví během krátké doby.

Číst více

Pan Fitinka

26.06.2018

Zbavte se graffiti a vraťte hladkému povrchu původní vzhled

Ochránit majetek před útokem sprejerů není vždy jednoduché. Tramvaje, vagóny či autobusy jsou častým terčem, na kterém se grafitti objevuje s železnou pravidelností. Odstranění profesionální firmou může být zdlouhavé a drahé, naštěstí existuje i levnější způsob. Praktický odstraňovač grafitti ve spreji má speciální vlastnosti, které vám pomohou odstranit barvu, aniž by poškodily čištěný povrch.

Číst více
Zavolejte mi nebo napište