Proč pana Fitinku? Je to expert v oboru.

Odbornost


Poradím vám jednoduše, účelně a srozumitelně. U mě se dozvíte spoustu užitečných informací o zboží, správných pracovních postupech, trendech a novinkách. Veškeré informace jsou prověřeny mými experty, takže si za nimi bezvýhradně stojím.

Vyřeší každý problém


Rád vám pomůžu s výběrem zboží i celkovou realizací vašeho projektu. Díky svým dlouholetým zkušenostem a zkušeným spolupracujích odborníků vám připravím vždy to nejlepší řešení přesně na míru.

Vlastní zavedený e-shop


Ručím hlavou za kvalitu svého zboží. Nabízím pouze osobně prověřené produkty, u kterých můžu zaručit dlouhodobou spolehlivost. Všechny dodavatele osobně znám. Pro Váš výhodný nákup vždy vybírám zboží s ohledem na nejlepší poměr kvality k ceně.

Řešení vždy na míru


Navrhuji řešení vašeho projektu, postup prací a doporučím spolehlivou firmu pro realizaci. Dbám na spokojenost svého zákazníka a maximální užitek za vynaložené peníze. Na to, že Vaše instalace bude fungovat dlouho a bez problémů, se můžete spolehnout!

Reference

Na tento e-shop jsem narazil náhodou a mohu jej každému vřele doporučit. Pan Fitinka mi velmi ochotně poradil, zjistil požadované informace o konkrétním produktu a další den jsem měl objednávku doma včetně malé pozornosti. Poštovné bylo na účet podniku. Propiska s blokem na psaní potěšila. Co víc si přát? :-) Pan Fitinka zkrátka moc dobře ví jak se chovat k zákazníkovi a jak jej učinit více než spokojeným, což zdaleka není všude běžné. 

T. Kopecký

Velmi ochotná paní, která po telefonu podrobně poradila a pomohla s výběrem konkrétního typu. E-shop ve mně zanechal velice příjemný dojem, vřele doporučuji.

K. Nenička

V obchodě jsem nakoupil náhodně po hledání na internetu. Osobně jsem spokojen s jednáním. Neměli zboží, co jsem objenal, ale obratem zavolali a nakonec dokázali sehnat přesně to, co jsem chtěl a navíc jako omluvu za komplikaci přiložili bezplatně dárek. Takové jednání a ochota se dnes už moc nevidí. Mohu jen a jen doporučit. 

1langos

Nákup z domova, kvalitní zboží, rychlé dodání zboží v dobrém stavu.

M. S.
Chci pana Fitinku
Zavolejte mi nebo napište

Naše produkty na merXu