Blog

Pan Fitinka

20.04.2017

Interní mikroklima a řízené větrání

Rekuperační jednotky se tak starají o příjemné prostředí bez prachu, hluku, plísní, pylových alergenů při ideální vlhkosti vzduchu v interiéru. Doma je stále čistý a zdravý vzduch bez zvýšené koncentrace CO2, vlhkosti, nežádoucích pachů a řady škodlivých chemických a toxických látek.

Číst více

Pan Fitinka

30.03.2017

Krátký nebo dlouhý závit do vodovodní baterie

Chcete si koupit novou celonerezovou připojovací hadičku k vodovodní baterii s neomezenou životností? Nevíte si rady, jestli hadičku s dlouhým nebo krátkým závitem? My vám poradíme, jaký je mezi nimi rozdíl a kdy se dají použít.

Číst více

Pan Fitinka

23.03.2017

Tepelné čerpadlo je čistá energie

Tepelné čerpadlo vás udělá nezávislým. Vezměte v potaz dostupnost fosilních paliv a stejně tak i nespočitatelně zvyšující se ceny energií. Tepelné čerpadlo funguje víceméně jako lednička, jen trochu naopak. Princip je jednoduchý. Chladivo v tepelném čerpadle přijímá teplo ze svého okolí a pomocí jednoduchých fyzikálních procesů ho předává dál do topného systému nebo akumulační nádoby. Celý pracovní cyklus tepelného čerpadla se opakuje znova a znova ve 4 přesných krocích. Čistá práce.

Číst více
Zavolejte mi nebo napište