Blog

Pan Fitinka

13.12.2017

Kompostujte v pohodlí svého bytu. Moderní vermikompostér Urbalive přemění kuchyňský bioodpad v hodnotné hnojivo pro pokojové rostliny

Požitek z krásných květin a bohaté zeleně už dávno není výsadou majitelů velkých zahrad. Rozšiřte svou domácí zahrádku pomocí stylových pěstebních nádob, ve kterých budou všechny vaše rostliny nadmíru prospívat. A pro kvalitní hnojivo nemusíte jít daleko. Pořiďte si moderní vermikompostér Urbalive a pusťte přírodu k sobě domů. I váš byt může hrát všemi barvami.

Číst více

Pan Fitinka

12.12.2017

Tichý společník, který zažene únavu i kašel. Řekneme vám, proč je zvlhčovač vzduchu ideálním pomocníkem v zimním období

Zatímco za oknem hustě mrholí a teploty klesají, otáčíte termostatem, abyste domovu dodali potřebné teplo. Samozřejmě omezíte větrání na minimum ve snaze ušetřit peníze během topné sezóny. Vytápěním snižujete přirozenou vlhkost vzduchu, která běžně chrání vaše dýchací cesty. Ignorovat potíže se suchým vzduchem se však nemusí vyplatit, a proto je právě teď ideální čas na koupi zvlhčovače vzduchu. Ptáte se, co je to ten zvlhčovač vzduchu? Rádi vám to prozradíme.

Číst více

Pan Fitinka

06.12.2017

Prasklé díly ani kosmetické vady nejsou žádný problém. Epoxidové tyčinky hravě spraví, na co si jen vzpomenete

Stačí jeden prasklý díl nebo prasklina a problém je na světě. Drobným nehodám v domácnosti zkrátka nezabráníte. Tak si s nimi nelamte hlavu. Ať už se jedná o prasklý radiátor, prasklinu v kotli, povrchový kaz či zlomený kovový díl, sáhněte po kvalitním dvousložkovém lepidle. Napravte škody rychle, efektivně a bez slepených prstů. Použijte opravárenské tyčinky a zbavte se závislosti na hledání ideálního poměru a zdlouhavého míchání lepidla. Vy to zvládnete!

Číst více
Zavolejte mi nebo napište

Naše produkty na merXu