Blog

Pan Fitinka

17.01.2018

Neztrácejte čas plánováním podlahového topení. Optimální řešení navrhneme vašemu domovu na míru!

Plánujete výstavbu podlahového topení, ale lámete si hlavu nad tím, jak si všechno správně propočítat? Prošli jste už hromadu informací, kvanta výpočtů a stejně si nejste jistí, zda vám vše dokonale sedí? Dát si veškeré informace dohromady není zrovna jednoduché, a proto vám nabízíme pomocnou ruku. Stačí, když nám svěříte potřebné údaje a my se postaráme, aby všechno sedělo. Do puntíku!

Číst více

Pan Fitinka

14.01.2018

Vyřešte potíže s rozdílnými průměry kanalizačního potrubí. Pružné spojky, redukce a tvarovky tolerují odchylky i deformace!

Dřepíte nad prasklým kanalizačním potrubím, hlavu v dlaních a řešení v nedohlednu? Potřebujete spojit dva konkrétní kusy potrubí, ale už od pohledu je vám jasné, že spolu zkrátka nehrají? Odlišný průměr, různé materiály, katastrofa za rohem a nová pečlivě vybraná vana stojí v koutě, zatímco marně přemýšlíte, jak ji na kanalizaci napojíte. Už se vidíte, jak ji s obtížemi transportujete zpět k prodejci a plánujete rekonstrukci celé koupelny? Nebo vás jen tlačí čas a poškozené trubky se vám smějí do obličeje? Pak nezoufejte, řešení je jednodušší, než si myslíte. Vsaďte na pružné spojky a redukce!

Číst více

Pan Fitinka

10.01.2018

Voda je dobrý sluha, ale i zlý pán. Zpětné kanalizační klapky udrží dešťovou a odpadní vodu mimo váš domov

Intenzivní dešťové přeháňky a přívalové deště jsou čím dál častější, a vy přemýšlíte, co takové množství vody udělá s vaší kanalizací? Nová zástavba, nedostatečná velikost veřejné kanalizace nebo prudký vzestup hladiny vody dokážou způsobit problémy se zpětným průtokem dešťové vody. Pořiďte si proto kvalitní protizáplavové kanalizační klapky a ukažte vodě jasný směr. Ven z vašeho domu.

Číst více
Zavolejte mi nebo napište

Naše produkty na merXu