Blog

Pan Fitinka

26.07.2018

Przedstawiciel handlowy - województwo śląskie, Polska

Przedstawiciel handlowy - województwo śląskie, Polska. Chcesz się wykazać? Chcesz dołączyć do zespołu i budować markę? Fajnie jest mieć za sobą solidny zespół i poważną firmę, dzięki którym idziesz pewny siebie na rozmowy handlowe. Fajnie jest pracować dla firmy, która docenia Twoją pracę. Fajnie jest, kiedy wiesz, że produkty które oferujesz, są naprawdę wysokiej jakości. Fanie jest pracować dla panfitinka.cz! Poszukujemy osoby zmotywowanej i zaangażowanej na stanowisko Przedstawiciel Handlowy/ Przedstawicielka Handlowa- której zadaniem będzie sprzedaż wybranych produktów marek z naszego portfela. Nie wierzysz? Wpadnij na kawę, może się dogadamy..

Číst více

Pan Fitinka

03.07.2018

S elastomery na poničené gumové válce i dopravníkové pásy

Pogumované díly vystavené mechanické zátěži, nárazům či tření postupem času praskají nebo se deformují. Jejich výměna či oprava může být finančně i časově velmi náročná a mnohdy je třeba přistoupit k rychlému řešení bez zbytečných odkladů. Pro tyto situace se hodí kvalitní elastomery, které povrch vyspraví během krátké doby.

Číst více

Pan Fitinka

26.06.2018

Zbavte se graffiti a vraťte hladkému povrchu původní vzhled

Ochránit majetek před útokem sprejerů není vždy jednoduché. Tramvaje, vagóny či autobusy jsou častým terčem, na kterém se grafitti objevuje s železnou pravidelností. Odstranění profesionální firmou může být zdlouhavé a drahé, naštěstí existuje i levnější způsob. Praktický odstraňovač grafitti ve spreji má speciální vlastnosti, které vám pomohou odstranit barvu, aniž by poškodily čištěný povrch.

Číst více
Zavolejte mi nebo napište

Naše produkty na merXu