Blog

Pan Fitinka

24.04.2018

Grilujte na balkóně, na pláži i v kempu! S transportním grilem Linea budete mít šťavnaté steaky neustále po ruce

Seděli jste už někdy v kempu a říkali si, že k dokonalosti schází už jen vůně propečeného masa? Tak příště s sebou sbalte malý přenosný gril a ohromte okolí svou výbavou i kuchařským uměním. S transportními grily Linea si připravíte steak či zeleninu kdekoliv. V kempu, na chatě i na lodi. Tihle drobečci vám mohou dělat společnost na každé cestě za dobrodružstvím. Tak šup s nimi do kufru!

Číst více

Pan Fitinka

20.04.2018

Žili první instalatéři na Orknejích?

Skara Brae, osada na Orknejských ostrovech, kterou na několik tisíc let zakryl písek. Až vichřice roku 1850 odhalila chatrče z červeného pískovce, které poskytovaly domov malé uzavřené komunitě lidí před více než 5 100 lety. Důmyslné stavby a propracované nástroje nebyly jedinou doménou obyvatel ostrova Mainland ležícího severně od Skotska, kde se stýká Severní moře s Atlantikem. Pravděpodobně jako první na světě vybudovali i plně funkční kanalizační systém, který neměl ve své době obdoby.

Číst více

Pan Fitinka

17.04.2018

S praktickým sprejem zvládnete údržbu řetězu rychle a s čistýma rukama

Než poprvé vyrazíte na cyklostezku, musíte na svém kole provést pravidelnou údržbu. Vše dokonale seřídit, aby každá vyjížďka byla především radostí, nikoliv starostí. Nezapomeňte proto na správnou údržbu řetězu, který se stará o plynulý chod vašeho kola. S praktickým sprejem na cyklistický řetěz vám to zabere jen minutku.

Číst více
Zavolejte mi nebo napište