Blog

Pan Fitinka

13.02.2018

Decentrální rekuperační jednotky Zehnder vrátí ztracené teplo i vlhkost. Bez velkých stavebních úprav a s maximálním komfortem

O rekuperacích už jsme vám mnoho řekli. Rekuperační jednotky jsme si rozdělili na centrální a decentrální. Dnes se podíváme na zoubek jedinečným decentrálním rekuperačním jednotkám od švýcarského výrobce Zehnder. Ukážeme vám, že i malé řešení může být vysoce účinné a spolehlivé. Jednotky pro malé byty a samostatné pokoje zvýší komfort vašeho bydlení a uspoří víc než jen drobné.

Číst více

Pan Fitinka

12.02.2018

Správná péče začíná už při instalaci. Vyřešte problémy se zanášením vsakovacích tunelů a udržte je ve formě

Čištění vsakovacího mechanismu přestavuje řešitelný ale komplikovaný problém. Při představě výkopu celého systému vám právem vstávají vlasy hrůzou na hlavě. Raději se problémům vyhněte a pokuste se zamezit zanášení tunelu už v zárodku. Existují způsoby, jak zabránit ukládání bahna a nečistot. Stačí dodržet několik jednoduchých zásad, díky kterým se vyhnete starostem. Ušetříte tak nejen čas, ale i peníze a nervy.

Číst více

Pan Fitinka

06.02.2018

Decentrální rekuperace není žádná věda. Jednotka RDZ WHR 61 nabídne čerstvý vzduch, energetickou úsporu a zdravější prostředí

Šetřit energii a peníze je snem každého. Decentrální rekuperace umožní pravidelnou výměnu vzduchu, nahradí klasické větrání a využije energii odpadního vzduchu pro ohřátí vzduchu zvenčí. S lokální rekuperací nepotřebujete složité rozvody ani komplikovaná stavební řešení. Jednoduchá instalace, nízká spotřeba a konstantní teplota. Tak co víc potřebujete?

Číst více
Zavolejte mi nebo napište