Blog

Pan Fitinka

21.02.2018

Nechte zeleň vzkvétat. Se zatravňovacími rohožemi vybudujete zahradu takřka kdekoliv. Třeba i na střeše

Kvůli malému pozemku se nemusíte vzdávat představy zeleného trávníku. Stačí zvolit chytré řešení a využít všechny dostupné plochy. Třeba střechu. Zelená střecha se může stát vaší oázou klidu a odpočinku. Rozrůstající se města komplikují každodenní kontakt s přírodou a zeleň na střeše domu může být jedinou možností, jak si ho zachovat. Pokud je vaše střecha vhodná pro instalaci plastových rohoží, máte napůl vyhráno.

Číst více

Pan Fitinka

15.02.2018

S manometrem získáte přehled o tlaku v topné soustavě a zajistíte její dlouhou životnost a správnou funkci

Manometr pravděpodobně znáte pod běžnějším označením – tlakoměr. Tento měřící přístroj existuje v několika provedeních a umožňuje snadnou kontrolu tlaku v soustavě. Jeho instalací získáte nepřetržitý přehled nad systémem a předejděte havárii, korozi i zavzdušnění. V dnešním článku se podíváme nejen na manometry, ale i na příslušenství ve formě manometrických ventilů a kondenzačních smyček.

Číst více

Pan Fitinka

13.02.2018

Decentrální rekuperační jednotky Zehnder vrátí ztracené teplo i vlhkost. Bez velkých stavebních úprav a s maximálním komfortem

O rekuperacích už jsme vám mnoho řekli. Rekuperační jednotky jsme si rozdělili na centrální a decentrální. Dnes se podíváme na zoubek jedinečným decentrálním rekuperačním jednotkám od švýcarského výrobce Zehnder. Ukážeme vám, že i malé řešení může být vysoce účinné a spolehlivé. Jednotky pro malé byty a samostatné pokoje zvýší komfort vašeho bydlení a uspoří víc než jen drobné.

Číst více
Zavolejte mi nebo napište

Naše produkty na merXu