Blog

Pan Fitinka

21.02.2019

Utěsněte si závitový spoj napoprvé a napořád

Pokud chcete kvalitně a lehce utěsnit závitový spoj, sáhněte po Lockeru. Locker je těsnicí niť z polyamidového vlákna s těsnicí emulzí s možností korekce závitu bez rizika netěsnosti. Aplikace je jednoduchá. Nemusíte nic pakovat ani použít těsnicí pastu. Zdrsníte povrch závitu. Jednou rukou umístíte konec nitě na závitu a přidržíte ji palcem. Druhou rukou napnete niť pomocí brzdy Lockeru a natočíte jí ve směru otáčení závitu spoje. Následně niť odříznete niť jedním ze dvou nožů. Více informací najdete v článku.

Číst více

Pan Fitinka

26.07.2018

Przedstawiciel handlowy - województwo śląskie, Polska

Przedstawiciel handlowy - województwo śląskie, Polska. Chcesz się wykazać? Chcesz dołączyć do zespołu i budować markę? Fajnie jest mieć za sobą solidny zespół i poważną firmę, dzięki którym idziesz pewny siebie na rozmowy handlowe. Fajnie jest pracować dla firmy, która docenia Twoją pracę. Fajnie jest, kiedy wiesz, że produkty które oferujesz, są naprawdę wysokiej jakości. Fanie jest pracować dla panfitinka.cz! Poszukujemy osoby zmotywowanej i zaangażowanej na stanowisko Przedstawiciel Handlowy/ Przedstawicielka Handlowa- której zadaniem będzie sprzedaż wybranych produktów marek z naszego portfela. Nie wierzysz? Wpadnij na kawę, może się dogadamy..

Číst více

Pan Fitinka

03.07.2018

S elastomery na poničené gumové válce i dopravníkové pásy

Pogumované díly vystavené mechanické zátěži, nárazům či tření postupem času praskají nebo se deformují. Jejich výměna či oprava může být finančně i časově velmi náročná a mnohdy je třeba přistoupit k rychlému řešení bez zbytečných odkladů. Pro tyto situace se hodí kvalitní elastomery, které povrch vyspraví během krátké doby.

Číst více
Zavolejte mi nebo napište

Naše produkty na merXu