Blog

Pan Fitinka

01.08.2019

Designová krbová kamna na peletky vás zahřejí na těle i na duši

Pokud hledáte jednoduchý, ekologický a úsporný způsob vytápění, tak pro vás řešení, které uspokojí všechny vaše požadavky. Jsou to moderní italská krbová kamna a krby na peletky s teplovodním nebo teplovzdušným výměníkem LineaVz. LineaVz vám zajistí příjemné teplo domova, ale i taky výjimečný design, který se přizpůsobí každému stylu interiéru. Navíc jsou programovatelné a i s dálkovým ovládáním. Tyto peletková kamna jsme vám schopni nabídnout i s kompletním servisem vč. montáže a proškolením. Vzorky krbovým kamen si můžete prohlédnout fyzicky i u nás v Olomouci po předchozí domluvě.

Číst více

Pan Fitinka

08.07.2019

Grilujte na balkóně, na pláži i v kempu! S transportním grilem Linea budete mít šťavnaté steaky neustále po ruce

Seděli jste už někdy v kempu a říkali si, že k dokonalosti schází už jen vůně propečeného masa? Tak příště s sebou sbalte malý přenosný gril a ohromte okolí svou výbavou i kuchařským uměním. S transportními grily Linea si připravíte steak či zeleninu kdekoliv. V kempu, na chatě i na lodi. Tihle drobečci vám mohou dělat společnost na každé cestě za dobrodružstvím. Tak šup s nimi do kufru!

Číst více

Pan Fitinka

08.07.2019

S peletkovými grily Linea startujete za 20 minut

Slunce, teplo a dobrá nálada si žádají jediné. Pořádnou grilovačku, která odstartuje novou sezónu na vaší zahradě. Tak pokud ještě nemáte vybraný ten správný gril, který by vám pomohl připravit ty nejlepší pochoutky. Jediné, co potřebujete, jsou dřevěné pelety. Grilování ještě nikdy nebylo tak rychlé a jednoduché.

Číst více
Zavolejte mi nebo napište

Naše produkty na merXu