Blog

Pan Fitinka

08.08.2016

Jak správně instalovat filtr na vodu I

Filtr na vodu používejte všude tam, kde si nejste úplně jisti kvalitou vody. Při výběru filtru a filtrační vložky např. rozlišujte, jestli budete filtrovat vodu z vodovodního řádu (městskou) nebo vodu ze studny (vrtu). Vybrat filtr je jedna věc, správná instalace je věc druhá. My vám poradíme, jak na to.

Číst více

Pan Fitinka

03.08.2016

Zápach z vodovodní baterie

Stalo se to už asi více lidem, že obvykle po nějakém zásahu do instalace rozvodů pitné vody (většinou v kuchyni), začne voda po otevření vodovodní baterie zapáchat. Zápach může být trvalý nebo po odpuštění malého množství vody z baterie na nějakou dobu odezní. Nebudu se pouštět dál, protože každé toto úskalí má svá specifika a tomu odpovídající řešení. Každopádně, dnes se nám ozval pán s tímto problémem a my jsme mu nabídli toto řešení.

Číst více

Pan Fitinka

01.08.2016

Kontrola zboží při převzetí I

Kontrola zboží při převzetí zásilky se opravdu vyplatí. Ruku na srdce, kdo z nás to dělá? Pokud není obal zásilky viditelně poškozený, nikoho z nás nenapadne, že by mělo být v zásilce něco v nepořádku. A proč taky? Přece není v zájmu eshopu prodávat poškozené zboží a kazit si tím jméno. Stejně tak je to i s dopravcem a jeho službami, ALE...Pokud se Vám stane, že zboží je poškozené, nebojte se ozvat. Vše si pečlivě nafoťte a začněte ihned komunikovat s eshopem. Vždy záleží na ochotě eshopu a dopravce celou věc řešit tak, aby na konci celého procesu jste byli spokojení Vy. A jak to řešíme my?

Číst více
Zavolejte mi nebo napište