Blog

Pan Fitinka

14.01.2018

Vyřešte potíže s rozdílnými průměry kanalizačního potrubí. Pružné spojky, redukce a tvarovky tolerují odchylky i deformace!

Dřepíte nad prasklým kanalizačním potrubím, hlavu v dlaních a řešení v nedohlednu? Potřebujete spojit dva konkrétní kusy potrubí, ale už od pohledu je vám jasné, že spolu zkrátka nehrají? Odlišný průměr, různé materiály, katastrofa za rohem a nová pečlivě vybraná vana stojí v koutě, zatímco marně přemýšlíte, jak ji na kanalizaci napojíte. Už se vidíte, jak ji s obtížemi transportujete zpět k prodejci a plánujete rekonstrukci celé koupelny? Nebo vás jen tlačí čas a poškozené trubky se vám smějí do obličeje? Pak nezoufejte, řešení je jednodušší, než si myslíte. Vsaďte na pružné spojky a redukce!

Číst více

Pan Fitinka

10.01.2018

Voda je dobrý sluha, ale i zlý pán. Zpětné kanalizační klapky udrží dešťovou a odpadní vodu mimo váš domov

Intenzivní dešťové přeháňky a přívalové deště jsou čím dál častější, a vy přemýšlíte, co takové množství vody udělá s vaší kanalizací? Nová zástavba, nedostatečná velikost veřejné kanalizace nebo prudký vzestup hladiny vody dokážou způsobit problémy se zpětným průtokem dešťové vody. Pořiďte si proto kvalitní protizáplavové kanalizační klapky a ukažte vodě jasný směr. Ven z vašeho domu.

Číst více

Pan Fitinka

03.01.2018

Úklid bez námahy? Robotické vysavače spolehlivě zbaví podlahy nečistot. A nebojí se namočit!

Zakopávat o šňůry od vysavače a na kolenou se natahovat k nejzazším rohům, to je zkrátka k vzteku. Tak proč se zbytečně rozčilovat, když si můžete dát čaj a nechat uklízet někoho jiného? Nemusíte si hned najímat uklízečku, stačí vsadit na robotického pomocníka, který se snadno dostane do každého rohu a zanechá vaši podlahu dokonale čistou. A bez remcání!

Číst více
Zavolejte mi nebo napište