Blog

Pan Fitinka

06.02.2018

Decentrální rekuperace není žádná věda. Jednotka RDZ WHR 61 nabídne čerstvý vzduch, energetickou úsporu a zdravější prostředí

Šetřit energii a peníze je snem každého. Decentrální rekuperace umožní pravidelnou výměnu vzduchu, nahradí klasické větrání a využije energii odpadního vzduchu pro ohřátí vzduchu zvenčí. S lokální rekuperací nepotřebujete složité rozvody ani komplikovaná stavební řešení. Jednoduchá instalace, nízká spotřeba a konstantní teplota. Tak co víc potřebujete?

Číst více

Pan Fitinka

03.02.2018

Tichý, účinný a úsporný. S elegantním ventilátorem ECOAIR poznáte výhody decentrální rekuperace. Bez zatížení vašeho rozpočtu a ušních bubínků

Ventilátory mohou být nejen účinné a krásné na pohled, ale i takřka bezhlučné. Stačí k tomu důmyslná konstrukce, kvalitní provedení a špetka španělského umu. Kde jiní selhali, tam vytvořila společnost Soler & Palau malý radiální ventilátor, který nadchne elegantním designem a překvapí tichým chodem. V čem tkví jeho tajemství? Podívejte se s námi na produktovou řadu ECOAIR Design Ecowatt a poznejte výhody decentrální rekuperace.

Číst více

Pan Fitinka

31.01.2018

Rodinná firma s dlouhou tradicí. Představíme vám ty nejlepší produkty britské společnosti John Guest

Vítěz mnoha prestižních ocenění. Více jak padesátiletá historie. Deset dceřiných společností a tisíce distributorů. Jedinečný proces výroby a přísná kontrola finálních produktů. Britský gigant na poli sanitární techniky, vytápění, systémů pro tlakový vzduch, nápojové techniky a mnoha dalšího dlouhodobě vyniká v nalézání originálních řešení. V čem spočívá úspěch britské rodinné firmy John Guest?

Číst více
Zavolejte mi nebo napište

Naše produkty na merXu