Blog

Pan Fitinka

12.12.2017

Tichý společník, který zažene únavu i kašel. Řekneme vám, proč je zvlhčovač vzduchu ideálním pomocníkem v zimním období

Zatímco za oknem hustě mrholí a teploty klesají, otáčíte termostatem, abyste domovu dodali potřebné teplo. Samozřejmě omezíte větrání na minimum ve snaze ušetřit peníze během topné sezóny. Vytápěním snižujete přirozenou vlhkost vzduchu, která běžně chrání vaše dýchací cesty. Ignorovat potíže se suchým vzduchem se však nemusí vyplatit, a proto je právě teď ideální čas na koupi zvlhčovače vzduchu. Ptáte se, co je to ten zvlhčovač vzduchu? Rádi vám to prozradíme.

Číst více

Pan Fitinka

06.12.2017

Prasklé díly ani kosmetické vady nejsou žádný problém. Epoxidové tyčinky hravě spraví, na co si jen vzpomenete

Stačí jeden prasklý díl nebo prasklina a problém je na světě. Drobným nehodám v domácnosti zkrátka nezabráníte. Tak si s nimi nelamte hlavu. Ať už se jedná o prasklý radiátor, prasklinu v kotli, povrchový kaz či zlomený kovový díl, sáhněte po kvalitním dvousložkovém lepidle. Napravte škody rychle, efektivně a bez slepených prstů. Použijte opravárenské tyčinky a zbavte se závislosti na hledání ideálního poměru a zdlouhavého míchání lepidla. Vy to zvládnete!

Číst více

Pan Fitinka

04.12.2017

Čistota půl zdraví. Ochraňte své dýchací cesty před škodlivinami snadno a efektivně

Říká se, že čistota je půl zdraví a v případě čistého vzduchu to platí dvojnásob. Dýchací cesty jsou bránou do našeho těla a není snadné ohlídat, co vdechujeme. Drobné částice jsou okem neviditelné a společně s bakteriemi a mikroorganismy jsou všude kolem nás. Není proto od věci dohlédnout na kvalitu ovzduší a pořídit si čističku vzduchu, za kterou vám vaše plíce jednou poděkují.

Číst více
Zavolejte mi nebo napište

Naše produkty na merXu