Blog

Pan Fitinka

30.06.2017

PORTACOOL - rádi vám pomůžeme s chladící jednotkou

Mobilní odpařovací chladiče Portacool přináčí komfort při práci, když je vám opravdu horko. Otestovali jsme pro vás Portacool odpařovací chladič JetStream 260 PACJS260 při práci. Výborná ochrana před horkem a žádná únava. Žádné freony, minimální emise CO2. Nízké náklady na chlazení a jednoduchá instalace, kterou zvládne každý z nás. Úplně přesně, jak deklaruje výrobce. Můžeme vřele doporučit.

Číst více

Pan Fitinka

13.06.2017

V chládku díky mobilním odpařovacím chladičům

Výkonost práce je ovlivněna mnoha faktory, jedním z nich je také teplota. Pokud je na pracovišti příliš velké horko, klesá produktivita práce. Co s tím? Jedním z řešení vysoké teploty způsobené stroji, nebo počasím, je tradiční klimatizace. Pokud ale hledáte možnost ochlazení pracoviště za zlomek ceny klimatizace, nabízí se mobilní odpařovací chladiče. Jaké jsou jejich přednosti, kromě již zmíněné ceny?

Číst více

Pan Fitinka

20.04.2017

Interní mikroklima a řízené větrání

Rekuperační jednotky se tak starají o příjemné prostředí bez prachu, hluku, plísní, pylových alergenů při ideální vlhkosti vzduchu v interiéru. Doma je stále čistý a zdravý vzduch bez zvýšené koncentrace CO2, vlhkosti, nežádoucích pachů a řady škodlivých chemických a toxických látek.

Číst více
Zavolejte mi nebo napište

Naše produkty na merXu