Blog

Pan Fitinka

08.07.2019

Grilujte na balkóně, na pláži i v kempu! S transportním grilem Linea budete mít šťavnaté steaky neustále po ruce

Seděli jste už někdy v kempu a říkali si, že k dokonalosti schází už jen vůně propečeného masa? Tak příště s sebou sbalte malý přenosný gril a ohromte okolí svou výbavou i kuchařským uměním. S transportními grily Linea si připravíte steak či zeleninu kdekoliv. V kempu, na chatě i na lodi. Tihle drobečci vám mohou dělat společnost na každé cestě za dobrodružstvím. Tak šup s nimi do kufru!

Číst více

Pan Fitinka

08.07.2019

S peletkovými grily Linea startujete za 20 minut

Slunce, teplo a dobrá nálada si žádají jediné. Pořádnou grilovačku, která odstartuje novou sezónu na vaší zahradě. Tak pokud ještě nemáte vybraný ten správný gril, který by vám pomohl připravit ty nejlepší pochoutky. Jediné, co potřebujete, jsou dřevěné pelety. Grilování ještě nikdy nebylo tak rychlé a jednoduché.

Číst více

Pan Fitinka

08.07.2019

LineaVz - hledáme nové obchodní partnery

Hledáme obchodní partnery pro dlouhodobou spolupráci. Jsme oficiální zástupce italského výrobce designových krbů, kamen a grilů pelety LineaVz. Působíme na českém, slovenském a polském trhu. Hledáme e-shopy, kamenné obchody, bytové architekty, montážní firmy a všechny ostatní, které zajímá prodej peletkových krbů, kamen a grilů a to vše bez omezení. Partnerem se můžeš stát i ty.

Číst více
Zavolejte mi nebo napište