Blog

Pan Fitinka

06.08.2019

Tlakové vs. beztlakové ohřívače vody

Potřebujete v novostavbě při rekonstrukci vyřešit ohřev užitkové vody? Vaše potřeby mohou vyřešit moderní tlakové nebo beztlakové ohřívače vody. Řekneme vám, jaký je mizi nimi rozdíl.

Číst více

Pan Fitinka

08.07.2019

LineaVz - hledáme nové obchodní partnery

Hledáme obchodní partnery pro dlouhodobou spolupráci. Jsme oficiální zástupce italského výrobce designových krbů, kamen a grilů pelety LineaVz. Působíme na českém, slovenském a polském trhu. Hledáme e-shopy, kamenné obchody, bytové architekty, montážní firmy a všechny ostatní, které zajímá prodej peletkových krbů, kamen a grilů a to vše bez omezení. Partnerem se můžeš stát i ty.

Číst více

Pan Fitinka

03.07.2019

Je vám v práci horko? Zkuste Portacool

Pokud potřebujete ochladit sebe, dílnu, pracovní prostor, garáž, zázemí na sportovišti nebo místo pod pergolou u vás na zahradě, zkuste mobilní ochlazovací jednotku Portacool. Hodí se všude tam, kde je otevřený prostor a klasická nástěnná klimatizace není ideální řešení. Ochlazovací jednotka Portacool vás pocitově ochladí přibližně o 5-8 °C . Funguje jinak, než bežná klimatizace. Portacool ochlazuje horký vzduch pomocí přirozeného procesu odpařování vody a nejedná o ochlazování vodní mlhou. Nejlépe se hodí do otevřených prostor, kde proudí vzduch. Čím sušší vzduch tím vyšší účinnost. Uplatní se i na zahradních párty, hudebních festivalem nebo i ve stájích k ochlazení hospodářských zvířat.

Číst více
Zavolejte mi nebo napište

Naše produkty na merXu