Blog

Pan Fitinka

24.11.2016

PN - jmenovitý tlak (Pressure Nominal)

Jmenovitý tlak PN (Pressure Nominal) je číselně desetinásobek nejvyššího pracovního přetlaku v systému pro pracovní stupeň I, tzn. pro pracovní teploty 0 - 200°C. Jednotkou je MPa. Udává se většinou jako informační parametr na výrobcích TZB (Technické Zařízení Budov).

Číst více

Pan Fitinka

25.10.2016

Nebezpečné plyny v domácnosti

Každý den jsme s nimi v kontaktu a používáme je. Většinou při vaření, topení a ohřev teplé užitkové vody. Dokud nás tyto nebezpečné plyny neohrozí na životě nebo někoho z našich blízkých, nepřipouštíme si, že by se to mohlo něco stát i nám. Ruku na srdce, kolik z vás vyburcovala nějaká reportáž o takovém úmrtí ke koupi detektoru resp. hlásiče? Stačí špatná nebo vůbec žádná údržby a technická závada a neštěstí je tady. Instalujte si detektory plynů a provádějte pravidelné kontroly. Riziko tím eliminujete na minimum.

Číst více

Pan Fitinka

12.10.2016

Objevte nový elektrický ohřívač VELIS EVO PLUS

VELIS EVO PLUS je elektrický zásobníkový ohřívač vody s jedinečným italským designem s povrchem v barvě stříbrného kovu, plochým tvarem s oblými liniemi a hloubkou pouze 27 cm. Můžete ho instalovat svisle nebo vodorovně.

Číst více
Zavolejte mi nebo napište