Blog

Pan Fitinka

08.08.2016

Jak správně instalovat filtr na vodu I

Filtr na vodu používejte všude tam, kde si nejste úplně jisti kvalitou vody. Při výběru filtru a filtrační vložky např. rozlišujte, jestli budete filtrovat vodu z vodovodního řádu (městskou) nebo vodu ze studny (vrtu). Vybrat filtr je jedna věc, správná instalace je věc druhá. My vám poradíme, jak na to.

Číst více

Pan Fitinka

03.08.2016

Zápach z vodovodní baterie

Stalo se to už asi více lidem, že obvykle po nějakém zásahu do instalace rozvodů pitné vody (většinou v kuchyni), začne voda po otevření vodovodní baterie zapáchat. Zápach může být trvalý nebo po odpuštění malého množství vody z baterie na nějakou dobu odezní. Nebudu se pouštět dál, protože každé toto úskalí má svá specifika a tomu odpovídající řešení. Každopádně, dnes se nám ozval pán s tímto problémem a my jsme mu nabídli toto řešení.

Číst více

Pan Fitinka

18.07.2016

Prodlužte si životnost plynového kotle

Plynový kondenzační kotel si pořizujete 2 krát (max. 3 krát) za život, pokud ovšem nejste sběratelem kotlů nebo máte potřebu měnit kotel každé 3 roky. I u kotle platí přímá úměra mezi pravidelnou údržbou, předcházení rizik a delší životností. Existuje jednoduché řešení. Samočistící magnetický filtr. Prodlouží vám životnost kotle a ochrání výměník. A můžete ho instalovat i dodatečně. Pokud si nejste úplně jisti jaký typ vybrat, rádi vám poradíme a pomůžeme i s instalací. Samočistící magnetický filtr se instaluje na zpětném okruhu (zpátečce) topné vody těsně před kotlem. Zachytává všechny magnetické i nemagnetické nečistoty.

Číst více
Zavolejte mi nebo napište