Blog

Pan Fitinka

27.01.2018

Vytvořte funkční odbočku snadno a rychle. Flamco T-plus nainstaluje profesionál i amatér. Během pár minut a bez odstávky systému

Celé potrubí je již hotovo a vy zjišťujete, že nutně potřebujete ještě jednu odbočku. Vyřadit vše z provozu je naprosto nemyslitelné a vám dochází čas. Co bylo kdysi neřešitelné, je dnes otázkou několika málo minut. Vytvořit funkční odbočku během provozu bez nutnosti složitého manévrování není žádný problém. Stačí jen najít vhodné pomůcky. Sáhněte po Flamco T-plus a sami si ověřte, jak je instalace jednoduchá, rychlá a bezpečná i v omezeném prostoru.

Číst více

Pan Fitinka

17.01.2018

Neztrácejte čas plánováním podlahového topení. Optimální řešení navrhneme vašemu domovu na míru!

Plánujete výstavbu podlahového topení, ale lámete si hlavu nad tím, jak si všechno správně propočítat? Prošli jste už hromadu informací, kvanta výpočtů a stejně si nejste jistí, zda vám vše dokonale sedí? Dát si veškeré informace dohromady není zrovna jednoduché, a proto vám nabízíme pomocnou ruku. Stačí, když nám svěříte potřebné údaje a my se postaráme, aby všechno sedělo. Do puntíku!

Číst více

Pan Fitinka

28.12.2017

Dlouhá tradice a ověřená kvalita. Gebo spojky usnadňují výstavbu potrubí více než 80 let. Tak neváhejte a zkuste je taky

Více než 80 let je možné snadno a rychle spojit potrubí s hladkými konci. Vynálezem svěrného principu odpadla nutnost použití závitů či svařování. Instalatéři a řemeslníci tak získali jednoduchý způsob, jak si výrazně ulehčit práci při zachování stejně vysoké kvality provedení. Plánujete výstavbu nového potrubí či renovaci toho starého? Pak jsou Gebo spojky tím pravým pomocníkem, který vám nesmí chybět.

Číst více
Zavolejte mi nebo napište

Naše produkty na merXu