Blog

Pan Fitinka

24.01.2018

S rekuperací se vám bude lépe dýchat, pracovat i spát. Zbavte svůj domov plísní, prachu a nepříjemného odéru. Vdechněte mu nový život!

Všichni se shodneme na tom, že žít bez vzduchu nedokážeme. Ať se vám to hodí nebo ne, dýchat potřebujete všichni vždy a všude. A dýchat potřebuje i naše obydlí, které se snažíme dokonale zaizolovat, aby nám neunikl ani kousek tepla. Nedělejte kompromisy. Zachovejte teplo a zároveň domovu vdechněte nový život. Je ideální čas přemýšlet nad rekuperací.

Číst více

Pan Fitinka

06.12.2017

Prasklé díly ani kosmetické vady nejsou žádný problém. Epoxidové tyčinky hravě spraví, na co si jen vzpomenete

Stačí jeden prasklý díl nebo prasklina a problém je na světě. Drobným nehodám v domácnosti zkrátka nezabráníte. Tak si s nimi nelamte hlavu. Ať už se jedná o prasklý radiátor, prasklinu v kotli, povrchový kaz či zlomený kovový díl, sáhněte po kvalitním dvousložkovém lepidle. Napravte škody rychle, efektivně a bez slepených prstů. Použijte opravárenské tyčinky a zbavte se závislosti na hledání ideálního poměru a zdlouhavého míchání lepidla. Vy to zvládnete!

Číst více

Pan Fitinka

20.04.2017

Interní mikroklima a řízené větrání

Rekuperační jednotky se tak starají o příjemné prostředí bez prachu, hluku, plísní, pylových alergenů při ideální vlhkosti vzduchu v interiéru. Doma je stále čistý a zdravý vzduch bez zvýšené koncentrace CO2, vlhkosti, nežádoucích pachů a řady škodlivých chemických a toxických látek.

Číst více
Zavolejte mi nebo napište

Naše produkty na merXu