Blog

Pan Fitinka

06.12.2017

Prasklé díly ani kosmetické vady nejsou žádný problém. Epoxidové tyčinky hravě spraví, na co si jen vzpomenete

Stačí jeden prasklý díl nebo prasklina a problém je na světě. Drobným nehodám v domácnosti zkrátka nezabráníte. Tak si s nimi nelamte hlavu. Ať už se jedná o prasklý radiátor, prasklinu v kotli, povrchový kaz či zlomený kovový díl, sáhněte po kvalitním dvousložkovém lepidle. Napravte škody rychle, efektivně a bez slepených prstů. Použijte opravárenské tyčinky a zbavte se závislosti na hledání ideálního poměru a zdlouhavého míchání lepidla. Vy to zvládnete!

Číst více

Pan Fitinka

30.06.2017

PORTACOOL - rádi vám pomůžeme s chladící jednotkou

Mobilní odpařovací chladiče Portacool přináčí komfort při práci, když je vám opravdu horko. Otestovali jsme pro vás Portacool odpařovací chladič JetStream 260 PACJS260 při práci. Výborná ochrana před horkem a žádná únava. Žádné freony, minimální emise CO2. Nízké náklady na chlazení a jednoduchá instalace, kterou zvládne každý z nás. Úplně přesně, jak deklaruje výrobce. Můžeme vřele doporučit.

Číst více

Pan Fitinka

13.06.2017

V chládku díky mobilním odpařovacím chladičům

Výkonost práce je ovlivněna mnoha faktory, jedním z nich je také teplota. Pokud je na pracovišti příliš velké horko, klesá produktivita práce. Co s tím? Jedním z řešení vysoké teploty způsobené stroji, nebo počasím, je tradiční klimatizace. Pokud ale hledáte možnost ochlazení pracoviště za zlomek ceny klimatizace, nabízí se mobilní odpařovací chladiče. Jaké jsou jejich přednosti, kromě již zmíněné ceny?

Číst více
Zavolejte mi nebo napište