Solární systémy pomáhají přeměnit sluneční svit na užitečnou energii, nejčastěji na ohřev teplé vody a přitápění. Díky slunečním paprskům nebudete závislí na centrálních dodávkách elektrické energie a zároveň snížíte svůj dopad na životní prostředí.


Solární panely na míru

Mít obnovitelný vlastní zdroj energie na ohřev vody zní pohádkově, ale vybrat, sestavit a namontovat si vlastní solární panely na dům je už trochu věda. Naši odborníci vám poradí a vše zařídí. Vybereme vám solární kolektor na míru dle vašich potřeb a možností. A pokud dáte této energii zelenou, domluvíme se na všech dalších podrobnostech (platba, dodání, montáž) a než se nadějete, budete už doma ohřívat vodu sluníčkem. Navíc kromě špičkově odvedené práce získáte také záruční listy k solárním kolektorům i ke všem dalším použitým materiálům.


Kolik stojí solární systémy a vyplatí se vám to?

Cena solárních kolektorů a celých systémů se odvíjí od vašich potřeb - Chcete ohřívat jen vodu nebo i přitápět a vytápět bazén? Kolik lidí žije ve vaší domácnosti, jaké predispozice má váš dům a jaké jsou vaše finanční možnosti?

Obecně se cena pohybuje mezi šedesáti až dvě stě tisíci korunami a obvykle se investice vrátí v průběhu několika let. Jak vidíte, cenová škála je opravdu široká, proto vám rádi připravíme cenovou nabídku na míru včetně instalace a vhodného materiálu. Nebojte se nám napsat a zjistit, na kolik vás tento zdroj obnovitelné energie přijde.


Poptat pana Fitinku

Pojď s námi dělat řemeslu dobré jméno. Napiš nám.

Zavolejte mi nebo napište

Naše produkty na merXu