Sběr dešťové vody dokáže i několikanásobně snížit výdaje v domácnosti. S praktickou nádrží získáte zdroj užitkové vody, kterou můžete využít dle vlastního uvážení:

  • na zalévání zahrady,
  • mytí zahradního nářadí,
  • praní,
  • splachování WC apod.

Stačí jen vybrat tu správnou nádrž na sběr dešťovky.


Jaké máte možnosti?

Při rozhodování, kterou nádrž na dešťovou vodu vybrat, máte hned dvě možnosti - nadzemní a podzemní nádrž. Přistupovat k nim můžeme také jako k nádrži osazené (s čerpadlem) vhodné pro zahradu a dům a čisté (bez čerpadla). Obě varianty mají své pro a proti a hodí se i pro jiné účely. Poradíme vám, jaký systém pro využití dešťové vody je pro vás ten nejvhodnější. Navrhneme řešení na míru, sestavíme cenovou nabídku a vybereme patřičné materiály.


Kolik stojí nádrž na dešťovou vodu a vyplatí se to?

Nádrž se základním příslušenstvím stojí několik desítek tisíc. Konečná částka se tedy může zdát poněkud vyšší, avšak investice se vám vrátí během několikati let. Pak už budete jen šetřit.

Kolik stojí vybrané modely zjistíte také v našem e-shopu v sekci Nádrže na vodu. Případně se nebojte nám ozvat, připravíme vám cenovou nabídku na míru. Vybereme nádrž, odborně nainstalujeme a předáme vám veškeré pokyny a záruční listy.


Poptat pana Fitinku

Pojď s námi dělat řemeslu dobré jméno. Napiš nám.

Zavolejte mi nebo napište

Naše produkty na merXu