Účinné zpětné získávání tepla (nebo také rekuperace) šetří náklady na vytápění, brání tepelným ztrátám a předchází vzniku plísní. Tento řízený systém větrání s regulací tepla se hodí do bytů, rodinných domů i průmyslových staveb.

A jak funguje rekuperace? Systém odvádí vnitřní “vydýchaný nasycený teplý” vzduch ven a zároveň s ním pomocí enthalpického výměníku ohřívá “chladný přívodní čerstvý” vzduch z venku.


Rekuperace vzduchu na míru

Zjistíme možnosti vašeho bytu či rodinného domu a navrhneme ideální řešení. Vybereme ty nejlepší materiály, připravíme cenovou nabídku a rozhodnutí přenecháme jen na vás. Pokud se rozhodnete pro řízené větrání, domluvíme se na všech dalších detailech (platby, termíny, rozsah a harmonogram prací). Předložíme vám i platné certifikáty o řádném proškolení výrobcem s oprávněním k instalaci. Kromě špičkově odvedené práce získáte také záruční listy ke všem použitým materiálům.


Kolik stojí systémy vytápění a větrání?

Pořizovací náklady rekuperace se pohybují v řádech desetitisíců korun. Cena se odvíjí od použitého materiálu, velikosti objektu, náročnosti instalace a od dalších parametrů. Máte-li zájem o účinné zpětné získávání tepla, nebojte se na nás obrátit. Vytvoříme vám cenovou nabídku přesně podle vašich potřeb a možností.


Poptat pana Fitinku

Pojď s námi dělat řemeslu dobré jméno. Napiš nám.

Zavolejte mi nebo napište

Naše produkty na merXu