V parných letních dnech každý prahne po klimatizaci. Tato praktická “krabička” ochlazuje vzduch v místnosti přesně na takovou teplotu, jaká je vám příjemná. Příjemnou alternativou je i stropní chlazení, které rovnoměrně ochlazuje vzduch a nevíří prach. Doplníte-li klimatizaci alternativním zdrojem energie a rekuperací, získáte praktickou, úspornou domácnost s vždy čerstvým vzduchem.


Klimatizace na míru

Zjistíme, jaký model a typ klimatizace je pro vaši domácnost. Připravíme cenovou nabídku, návrh prací a zajistíme veškerý potřebný materiál. Domluvíme se na vhodném termínu a pustíme se do práce. Kromě precizně nainstalované klimatizace získáte také záruční listy ke všem použitým součástkám.


Kolik stojí zapojení klimatizace?

Cena klimatizace se odvíjí od velikosti objektu, použitého materiálu a náročnosti zapojení. Vždy však jednáme k vaší plné spokojenosti. Při stanovení harmonogramu prací a cenové nabídky se vám snažíme vyjít vstříc ve všech ohledech, ať už máte zájem o odpařovací chladiče, mobilní klimatizaci nebo nástěnnou klimatizační jednotku.


Poptat pana Fitinku

Pojď s námi dělat řemeslu dobré jméno. Napiš nám.

Zavolejte mi nebo napište

Naše produkty na merXu