Čerpadla a domácí vodárny jsou důležitou součástí rozvodů vody a odpadních systémů. Jejich výběr a instalace však není taková hračka, jak se může na první pohled zdát. Čerpadla existují oběhová, drenážní, kalová, samonasávací, ponorná, bazénová… Které je to pravé pro váš dům?


Řešení na míru vašeho projektu

Ať už stavíte dům a hledáte nové čerpadlo, nebo potřebujete nahradit to staré, jsme připraveni vám poskytnout kompletní servis od začátku do konce. Na základě vašich potřeb navrhneme optimální řešení, vybereme správný materiál a sestavíme cenovou nabídku. Budete vědět o každém kroku, ukážeme vám patřičné certifikace a po dokončení prací vám předáme i záruční listy k čerpadlu i všem ostatním součástkám.


Kolik stojí čerpadlo?

Cenová škála je velmi široká. Čerpadlo nebo čerpací stanici vás může vyjít na něco málo přes deset tisíc korun, ale i na sto tisíc korun. Na cenu materiálu se můžete podívat do našeho e-shopu, kde nabízíme i základní potřeby pro zapojení čerpadla. Kromě špičkového materiálu obdržíte návrh řešení na míru, záruční listy a profesionálně provedenou práci.


Poptat pana Fitinku

Pojď s námi dělat řemeslu dobré jméno. Napiš nám.

Zavolejte mi nebo napište

Naše produkty na merXu