S peletkovými grily Linea startujete za 20 minut

pan Fitinka 08.07.2019

Slunce, teplo a dobrá nálada si žádají jediné. Pořádnou grilovačku, která odstartuje novou sezónu na vaší zahradě. Tak pokud ještě nemáte vybraný ten správný gril, který by vám pomohl připravit ty nejlepší pochoutky. Jediné, co potřebujete, jsou dřevěné pelety. Grilování ještě nikdy nebylo tak rychlé a jednoduché. 

Není ohně bez kouře?

Grilování se bez kouře klidně obejde! Linea grily využívají procesu pyrolýzy, takže neprodukují kouř a nenaruší vám posezení poblíž opékajícího se steaku. Inovativní konstrukce umožňuje vsypání pelet do těla grilu a zamezí tak přímému kontaktu s ohněm. Celý systém je tak nejen bezpečný, ale také neuvěřitelně rychlý a komfortní. S Linea grily budete připraveni během 20 minut. Už nemusíte přemýšlet nad tím, jak dopředu gril zapálit, aby byl ve vhodný okamžik připraven. 

 

Jak to funguje?

Na videu níže můžete vidět v akci peletový gril GRILLY, který lze z kompaktní přepravky přeměnit na plnohodnotný gril během několika málo sekund. Samotný peletový hořák pak stačí jen naplnit peletami, podpálit a ke grilování je připraven do 20 minut. Všechny ostatní peletové grily Linea pracují na stejném principu. Hoří bez kouře a po vyhoření pelet zůstane jen hrstka popela - to vše bez použití plynu nebo elektřiny.

Na vzhledu záleží!

Krásný gril je pýchou každého mistra barbecue. Zařiďte, aby si okolí vykládalo nejen o vašich steacích, ale také o designovém kousku vaší zahrady či terasy. Milovníci neotřelého designu ocení gril ELYSS, který zaujme kruhovým půdorysem a povrchem ze směsi mramorové štěpky. Pro klasiky máme připraven gril FUNNY v bílém kabátě, který bude vaší zahradě slušet. Připravovat však nemusíte jen steaky, klobásy a zeleninu. Gril HOBBY je speciálně upraven pro venkovní přípravu pizzy. Ať se rozhodnete pro kterýkoliv, dvě hodiny plné žáru máte jisté!

Ekonomický i ekologický

Klasické grilování se může pěkně prodražit. Nepočítáme-li samotné suroviny, pak uhlí, plyn či elektřina si ukousnou svůj podíl nákladů. Vývojáři firmy Linea proto vsadili na ekonomičtější řešení – dřevěné pelety. Po spálení z nich navíc nezůstane nic víc než hrstka organického popela, který můžete využít jako hnojivo. Tak dejte přednost modernímu řešení a užívejte si grilování naplno bez negativních dopadů na přírodu i vaši peněženku.

Vyberte si ten pravý gril a ukažte, co ve vás je!

Líbil se Vám tento článek? Dejte mi o tom vědět jeho sdílením či likem.

Zpět na blog
Zavolejte mi nebo napište

Naše produkty na merXu