Kamna na pelety s možností distribuce teplého vzduchu i do jiných místností

pan Fitinka 12.08.2019

Je možné instalovat kamna na pelety, která dokáží vytápět několik místností nebo více pater domu najednou? Rozhodně ano, kamna na pelety s nuceným rozvodem teplého vzduchu jsou vybaveny přídavným ventilátorem. Můžete je připojit k domovním rozvodům horkého vzduchu. Peletková kamna s plně automatickým a komfortním provozem se stávají nedílnou součástí každého vytápěného prostoru. To je důvod, proč je budete milovat!

Jak to funguje?

Tyto kamna na pelety rozvádí horký vzduch do jiných místností a pater pomocí horkovzdušného potrubí a přídavného ventilátoru, ketrý je umísrěný v kamnech. Rozvody potrubí mohou být umístěny pod podlahou nebo pomocí průchodek ve stropě a schované pod sádrokartonovým podhledem. Potrubí je vždy ukončeno výdechy z plastových nebo ocelových koncovek. Dokážou ohřívat několik místností najednou, ale dokonce i podlaží.


 

Pokud hledáte řešení, které splní do puntíku svůj praktický účel a zároveň je v souznění s životním prostředím, a ještě ušetří vaše peníze, tak vás určitě zaujmou kamna na pelety s rozvodem teplého vzduchu LineaVz. Jedná se doslova o revoluci mezi krbovými kamny a přináší efektivní řešení vytápění, které uživatelům poskytne spoustu dalších výhod. 

Tento komfortní způsob vytápění splňuje také účel estetický a vy si tak do interiéru pořídíte moderní krbová kamna, která se přizpůsobí každému stylu. Jde o vytápění ekologické, které neznečisťuje životní prostředí. Nízké emise a fungování bez kouře a prachu. Správný výběr ovlivňuje také samotná velikost prostoru a celkové nároky na vytápění.

Výkon vytápění si regulujete sami i s dálkovým ovladačem podle individuálních potřeb, takže si zajistíte dokonalý komfort.


 

Dřevěné peletky jsou oblíbeným palivem především díky vysoké výhřevnosti, oproti tradičnímu palivu mají velice nízký obsah popela a při spalování jsou charakteristické nízkými emisemi. Patří mezi ekologicky obnovitelné zdroje a potěší také nízkou cenou. 

Pokud si nejste jisti s výběrem, zavolejte na +420 776 788 575 nebo pište na info@panfitinka.cz.

Peletová krbová kamna a krby LineaVz jsme vám schopni nabídnout i s kompletním servisem vč. montáže a proškolením obsluhyVzorky krbovým kamen si můžete prohlédnout fyzicky i u nás v Olomouci po předchozí domluvě.

Líbil se Vám tento článek? Dejte nás o tom vědět jeho sdílením či likem.

Zpět na blog
Zavolejte mi nebo napište

Naše produkty na merXu