Grilujte na balkóně, na pláži i v kempu! S transportním grilem Linea budete mít šťavnaté steaky neustále po ruce

pan Fitinka 08.07.2019

Seděli jste už někdy v kempu a říkali si, že k dokonalosti schází už jen vůně propečeného masa?  Tak příště s sebou sbalte malý přenosný gril a ohromte okolí svou výbavou i kuchařským uměním. S transportními grily Linea si připravíte steak či zeleninu kdekoliv. V kempu, na chatě i na lodi. Tihle drobečci vám mohou dělat společnost na každé cestě za dobrodružstvím. Tak šup s nimi do kufru!

Plnokrevný gril v malém těle

Všechno, co je ke grilování potřeba, dokázala společnost LINEA VZ SRL vměstnat do malého těla, které se vám pohodlně vejde do kufru auta. A nebylo potřeba žádných kompromisů, které by vás zbytečně omezovaly. Díky hořáku na dřevěné pelety je gril připravený k akci během dvaceti minut a svým žárem vás bude zásobovat po dobu 2 hodin. Všechny grily Linea jsou snadné na obsluhu i údržbu, takže s nimi nemusíte ztrácet čas. Co si jít raději zaplavat?

Na zahradu, balkón i stůl

Potřebujete větší gril, ale chcete si usnadnit jeho transport? S grilem PARTY se nemusíte vláčet po zahradě, díky praktickým kolečkům to můžete pořádně rozjet. Vyberte si jednu ze tří atraktivních barev. Co třeba burgundskou červeň? Grilly Qby zase pohodlně sbalíte a převezete, kam potřebujete. Stabilní konstrukce a jednoduchá demontáž z nich činí ideální volbu na chaty, chalupy i do kempu. Od největšího po nejmenší. Gril Happy je opravdu drobeček, který se vejde na každý stůl. Jedná se o nejmenší gril z nabídky, ale neznamená to, že by v něčem zaostával za svými většími sourozenci. Ba co víc, vyrábí se hned v šesti barevných variantách

Myslete na sebe i přírodu

Konstrukce každého grilu Linea je sestavena pro maximální bezpečí při manipulaci. Všechny komponenty jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli a neobsahují pohyblivé části. Oheň je uzavřen uvnitř hořáku tak, aby s ním uživatel nepřišel do kontaktu a díky tvaru hořáku dojde ke spálení takřka všech pelet beze zbytku. Oboustranná horní deska z litiny je z jedné strany hladká, z druhé zvlněná. Záleží jen na vás, kterou pro přípravu zvolíte. Po grilování vám zůstane jen trocha popela, který je zcela organický, snadno rozložitelný a můžete jej použít jako hnojivo  ke květinám. Jednodušší, levnější a ekologičtější už to ani být nemůže!

Rozpalte to s tím správným grilem a ukažte, kdo je králem grilovací sezóny!

Líbil se Vám tento článek? Dejte mi o tom vědět jeho sdílením či likem.

Zpět na blog
Zavolejte mi nebo napište

Naše produkty na merXu