Designová krbová kamna na peletky vás zahřejí na těle i na duši

pan Fitinka 01.08.2019

Pokud hledáte jednoduchý, ekologický a úsporný způsob vytápění, tak pro vás řešení, které uspokojí všechny vaše požadavky. Jsou to moderní italská krbová kamna a krby na peletky s teplovodním nebo teplovzdušným výměníkem LineaVz. LineaVz vám zajistí příjemné teplo domova, ale i taky výjimečný design, který se přizpůsobí každému stylu interiéru. Navíc jsou programovatelné a i s dálkovým ovládáním. Tyto peletková kamna jsme vám schopni nabídnout i s kompletním servisem vč. montáže a proškolením obsluhy. Vzorky krbovým kamen si můžete prohlédnout fyzicky i u nás v Olomouci po předchozí domluvě.

Krbová kamna a krby na peletky vás zahřejí na těle i na duši

Krbová kamna a krby na pelety LineaVz jsou na našem trhu celkem novinkou. Hodí se do rodinných domů, na chaty, chalupy nebo i do bytů. Poskytují plnohodnotnou náhradu tradičních krbů a kamen na dřevo a to bez kouře a prachu. Je to jednoduchý a moderní způsob vytápění s regulací výkonů podle potřeby a s minimální údržbou.

Peletová krbová kamna a krby LineaVz mají dostatečný výkon a výhřevnost při minimální spotřebě paliva. Jsou ekologickým způsobem vytápění a splňují nejpřísnější emisní limity. Ohřev vzduchu v místnosti probíhá na principu sálání a částečnou konvekcí. Tímto způsobem se místnost prohřívá rovnoměrně. Nespornou výhodou je také možnost regulace výkonu. Díky tomu jsou vhodné pro moderní pasivní a nízkoenergetické domy, ale i pro starší i dvougenerační objekty. Potěší také jejich jednoduchá údržba, kterou zvládne každý. 

Další výjimečnou vlastností, pro kterou se tento způsob vytápění vyplatí, je samotný design italských peletový krbových kamem a krbů LineaVz. Je z čeho si vybírat. Snadno se přizpůsobí každému stylu a vašim představám. Pro splnění konkrétních představ si můžete vybrat řešení litinové, ocelové i kachlové. Individuální požadavky splňují také různé možnosti provedení a kombinace materiálů jako je například ocel, sklo, majolika a podobně.

Peletová krbová kamna a krby LineaVz vám můžeme nabídnout  s teplovzdušným výměníkem, s teplovzdušným výměníkem s možností rozvodů teplého vzduchu do jiných místností nebo s teplovodním výměníkem v provedení N, T, HTS a S.

varianta N - kamna s oběhovým čerpadlem 
varianta T - kamna s oběhovým čerpadlem a termostatickým ventilem 
varianta HTS - inovativní integrovaný systém s napojením pro více topných okruhů, s expanzní nádobou, čerpadlovou skupinou, automatickým odvzdušňovacím ventilem, třícestným ventilem 
varianta S - kamna jsou vybavena oběhovým čerpadlem a deskovým tepelným výměníkem (12 l/min), automatickým odvzdušňovacím ventilem, třícestným ventilem a spínačem průtoku pro ohřev TUV.


Dřevěné peletky jsou oblíbeným palivem především díky vysoké výhřevnosti, oproti tradičnímu palivu mají velice nízký obsah popela a při spalování jsou charakteristické nízkými emisemi. Patří mezi ekologicky obnovitelné zdroje a potěší také nízkou cenou. 

Pokud si nejste jisti s výběrem, zavolejte na +420 776 788 575 nebo pište na info@panfitinka.cz.

Peletová krbová kamna a krby LineaVz jsme vám schopni nabídnout i s kompletním servisem vč. montáže a proškolením obsluhy. Vzorky krbovým kamen si můžete prohlédnout fyzicky i u nás v Olomouci po předchozí domluvě.

Líbil se Vám tento článek? Dejte nás o tom vědět jeho sdílením či likem.

Zpět na blog
Zavolejte mi nebo napište

Naše produkty na merXu